Wyjazd do Portugalii

W ramach realizacji projektu Erasmus + dwie uczennice naszej szkoły wyjeżdżają wraz z dwoma nauczycielami do partnerskiej szkoły w Portugalii w styczniu 2017r. Trwają przygotowania: szlifujemy angielski, wykonujemy zadania projektowe i szukamy informacji o Portugalii.

Kurs kierowników wycieczek

Przygotowanie wyjazdu, tak jak każdej wycieczki wymaga nie tylko duż0 pracy, ale znajomości przepisów prawnych
i zasad pierwszej pomocy. Opiekunowie uczniów wyjeżdżających do szkoły portugalskiej muszą ukończyć Kurs Kierowników Wycieczek.

Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

Spotkanie z rodzicami

02.01.2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami uczennic, kóre zostały wybrane do reprezentowania naszej szkoły podczas międzynarodowego spotkania nauczycieli i ucznióow z 8 państw europejskich pracujących w projekcie Give 5.

Nawiązanie znajomości

Julia i Klaudia poznały swoje portugalskie koleżanki. Najpierw dziewczyny przedstawiły się na TwinSpace naszego projektu, potem wymieniły się kontaktami na portalu społecznościowym. 

Karta wycieczki

Wyjazd wymaga wielu przygotowań (bilety, transfer, ubezpieczenie, informacje, zgody itd). Wszystkie dokumenty zostały zgromadzone, a karta wycieczki zaakceptwana przez Kuratorium Oświaty i organ prowadzący.

Nauka portugalskiego

Plan spotkania

Download
GIVE5 Project LTTA Portugal.pdf
Adobe Acrobat Document 198.7 KB